Skip links

Sensitive by STUDEX®: İnternetten Hipoalerjenik Küpeler Satın Alın

Perakende mağazalarının desteğimize ihtiyacı var. Perakende işletmelerine yardımcı olmamıza yardımcı olun! Yerel mağazalarınızdan dikkatli bir şekilde çevrimiçi satın alın!

Aşağıdaki sayfalarda, web mağazaları aracılığıyla Sensitive by STUDEX® koleksiyonundan hipoalerjenik küpeler alabilirsiniz:

Ürünlerimizi kullanan size en yakın mağazayı bulmak için STUDEX iş ortağı arama sayfamızı ziyaret edin. Pek çok yerel işletme de e-posta, WhatsApp veya benzeri yollarla sipariş ve randevu kabul ettiğinden ve sizlere seve seve yardımcı olacağından kesinlikle aramaya değer.

Sensitive by STUDEX®

Sensitive by STUDEX® ve Sensitive for Kids (Tiny Tips) hipoalerjenik delim sonrası küpeleridir. Bu küpeler, kulak tamamen iyileşene kadar (6-12 ay) kullanılan delim küpelerinden sonra takılır ve genellikle harika, günlük rahatlık için mükemmel bir seçimdir.

Çeşitli tasarımlar, kulak başına birden fazla küpe kombinasyonunda muhteşem görünür. Bu küpeler hipoalerjeniktir ve cilt dostudur ve bu nedenle hassas kulaklar için bile idealdir. En iyi cerrahi paslanmaz çelikten yapılmıştır, bazıları altın kaplamadır ve Kübik Zirkonya, kristaller veya sentetik incilerle süslenmiştir.

Sensitive for Kids (Tiny Tips) çocuk küpeleri de steril ambalajlarda gelir.

Image credits
Header image: © Brooke Cagle/Unsplash; other images: © STUDEX of Europe GmbH