Skip links

Küpeler: Mükemmel Düğün Aksesuarınız

Şu anda düğününüzü planlıyorsanız, muhtemelen yaklaşan kutlama için çok düşündünüz. Gelinlik ve alyans çoğu zaman önümüzde duran keyifli işler listesinin en başında gelir. Gelinliğe uygun ayakkabılar, kuaför randevunuz ve düğün buketiniz kesinlikle yapılacaklar listenizin bir parçasıdır. Peki ya diğer takılar?

Pek çok gelinlik ve kabarık saç modeli, şık küpeler ve güzel bir kolye gibi tamamlayıcı aksesuarlar için adeta haykırır. Böylece düğün kıyafetinizi mükemmel bir sanat eserine dönüşür. Küpelerinizi seçerken aşağıdaki ipuçlarını dikkatinize sunuyoruz:

Modeller

Klasik inci veya pırlanta küpeler her zaman harika bir seçimdir. En iyi etki, stilistik sadelik ve değerli malzemelerle elde edilir. Parıldayan görünümünüzü bozacağı için uzun, sarkan küpelerden kaçının. Ayrıca, bu kadar çok kucaklaşma ile arkadaşlarınızın ve aile bireylerinin çeşitli kıyafetlerine veya duvağınıza takılmaktan kurtulacaksınız. Küpelerin şekli gelinliğinizi veya saç aksesuarlarınızı tamamladığında çok güzel duracaktır. İnci küpeler, genel temanızda zaten incilerin bulunduğu yerler için idealdir. Işıltılı çiçek tasarımlı küpeler, zaten çiçek unsurları içeren elbiselerle harika görünür.

Renkler

Elbette inci veya diğer beyaz küpeler beyaz bir elbiseyi mükemmel şekilde tamamlar. Ancak diğer renklerdeki gelinlikler de uyumlu renklerde doğru küpelerle harika bir şekilde zenginleştirilebilir. Her halükarda, elbiseniz için hangi rengi seçerseniz seçin, gerçek altın küpeler evrensel bir çözümdür. Eski düğün geleneklerine değer veriyorsanız (“Eski bir şey, yeni bir şey, ödünç alınmış bir şey, mavi bir şey” gibi), o zaman iğne küpeler, mavi bir dokunuşa ihtiyatlı bir şekilde uyum sağlamak için iyi bir fırsat sunar.

Küpe Malzemesi

Gerçek düğün favorileri, elmas veya incilerle süslenmiş gerçek altın veya titanyumdan yapılmış küpelerdir. Kuyumcunuz size harika tavsiyeler verebilir. Gelinliğinizin ya da takmayı düşündüğünüz kolyenin bir fotoğrafını getirirseniz, mükemmel uyumlu küpeleri mutlaka bulacaksınız.

Hala kulaklarını deldirmediniz mi?

Sorun değil. Yarın evlenecek olsanız bile, bugün kuyumcunuzdan STUDEX® aletleriyle mükemmel bir şekilde delinmiş ve muhteşem küpelerimizle güzelce süslenmiş kulaklarla çıkabilirsiniz. delme küpelerimiz düğünler için bile uygun olan çarpıcı tasarımlara sahiptir. Ancak düğün tarihinizden en az 6 hafta önce kulaklarınızı deldirmenizi tavsiye ederiz. Bu 6 haftadan sonra diğer küpelere geçebilirsiniz. Ayrıca saçınızı şekillendirirken ve farklı saç modelleri denerken yanlışlıkla tarak veya fırça ile dokunduğunuzda kulaklarınız hassas olmayacaktır.

Size muhteşem, unutulmaz bir düğün günü diliyoruz! Bu arada, küpeler aynı zamanda gelinler veya nedimeler için sevimli bir hediyedir!

Size en yakın STUDEX® kulak delme merkezini bulun

İl ve ilçe bilgilerinizi paylaşın

Image credits
Header image: © Olivia Bauso/Unsplash; bride in car and bride putting on earring: © vsurkov/Fotolia.com; couple: © Alena Ozerova/Fotolia.com; bride with gold earrings: © Andriy Bezuglov/Fotolia.com