Skip links

Güvenli Kulak Delme

Kulak deldirme ve küpeler söz konusu olduğunda %100 kalite ve güvenliğe değer veriyorsanız STUDEX® en doğru yer. Dünyanın önde gelen kulak delme sistemleri ve hipoalerjenik küpe üreticisi olarak size eşsiz STUDEX marka ürün ve hizmetler sunuyoruz. Kulak delme için fiili endüstri standardı olmaktan gurur duyuyoruz. Kulak delme konusunda fiili olarak – de facto- endüstri standardı olmaktan gurur duyuyoruz.

Sektör lideri STUDEX kulak delme sistemlerimiz güvenli ve hijyeniktir. Aslında kulağı delmeye yarayan ilk delim küpeleri steril, ayrı ayrı kapatılmış mühürlü ambalajlarda gelir. Bu hassas aletler büyük kolaylıkla hızlı bir şekilde çalıştırılabilir. Tek hareketle kulak delinir, küpe iğnesi takılır ve küpe arkası da yerine sabitlenir. AB standartlarını ve FDA düzenlemelerini (ABD Gıda ve İlaç Dairesi) karşılamak veya aşmak bizim için standarttır.

Kulak delme sistemi STUDEX® System75™…

…zar zor hissedilir, neredeyse sessizdir ve bu nedenle çocuklar için de idealdir. Optimum hijyen sunar: Küpeler ve küpe arkaları, doğrudan cihaza takılan tek kullanımlık bir kartuş içinde bulunur. Kartuş takılırken veya çıkarılırken asla cildinize veya kulak delme uzmanının cildine temas etmez. Endüstri lideri teknoloji sayesinde kulak delimi oldukça hassas bir şekilde ayarlanır. Bu nedenle kulağın üst kısmında, düz kıkırdak bölgesinde kullanım için de idealdir.

Diğer STUDEX kulak delme sistemleri, klasik kulak delme aletleri STUDEX® PLUS ve STUDEX® Universal’dir. Bu aletler 40 yılı aşkın bir süredir hizmette kendilerini kanıtlamıştır ve bunlarla dünya çapında milyonlarca kulak delme işlemi gerçekleştirilmiştir.

STUDEX® ile kulaklarınızı
nerede deldirebilirsiniz??

Ortaklarımızı seçerken azami özen gösteriyoruz ve buna büyük değer veriyoruz: kuyumcular, güzellik salonları, dövme ve piercing stüdyoları, kuaförler, doktorlar ve eczaneler. Tüm STUDEX iş ortakları iyi eğitimlidir ve size mükemmel, kişisel tavsiyeler sunarlar. Emin ellerdesin.

İl ve ilçe bilgilerinizi paylaşın
İl ve ilçe bilgilerinizi paylaşın

Neden STUDEX® System75™?

STUDEX System75 ile çok yumuşak bir şekilde delim yapılır. Doku dostudur ve delim yapıldığı neredeyse hissedilmez.
Sistem hemen hemen sessizdir ve bu nedenle çocuklar için de oldukça idealdir.

Orijinal STUDEX® ürünlerini tercih edin

Kulak delme işlemi bir güven meselesidir ve hangi kulak delme sistemini ve delme küpesini seçtiğinize göre fark yaratır. Bu nedenle, sizin veya çocuğunuzun kulaklarını deldirirken, en yüksek kalite ve güvenliği aradığınızdan emin olun: Kulak delme uzmanınıza STUDEX System75 kullanıp kullanmadıklarını sorun. Aşağıdaki karakteristik özellikler, orijinal STUDEX markalı ürünleri tanımanıza yardımcı olacaktır.

Safe Ear Piercing with STUDEX

Kulak Delme Aleti

Orijinal STUDEX® System75™ cihazında kabartmalı bir STUDEX logo yazı tipi vardır. Orijinal STUDEX delim küpesi kartuşlarıyla birlikte bu sistem, güvenli ve sorunsuz bir delme işlemi sağlar.

Safe Ear Piercing with STUDEX

Kartuştaki Baskı

Orijinal STUDEX® System75™ delme küpesi kartuş ambalajı üzerindeki baskıda; STUDEX logosu, “SYSTEM75™” yazısı, küpe ve arkalığının sterilliğinin garanti tarihi yer alır. Bu genellikle 10 yıllık bir süredir. Delme küpesinin el değmeden takılmasına ek olarak, orijinal kartuşlar optimum delme işlemi sağlar.

Earring-Backs_STUDEX

Küpe arkalığı

Bütün orijinal STUDEX® System75™ delme küpesi arkalıklarının üzerinde kabartma olarak “STUDEX CLASSIC USA” yazısı bulunur.

Kulaklar profesyonelce nasıl delinir: 12 adım

STUDEX® System75™ ile kulak delme işlemi kolay, güvenli ve tamamen hijyeniktir. Aşağıdaki 12 adım; STUDEX System75 ile profesyonel olarak kulak delme işleminin nasıl yapıldığını açıklamaktadır.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 1

Kulak memesinin her iki tarafı da alkollü bir hazırlık mendili ile temizlenir. Alkolün kuruması için 30 saniye bekleyin.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 2

Kulağın delineceği noktayı tam olarak işaretlemek için bir işaretleme kalemi kullanılır.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 3

Uygun noktanın işaretlendiğini doğrulamak için aynaya bakın. İşaretleme daha sonra dikkatlice silinecek ve sadece küçük bir nokta ipucu bırakılacaktır.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 4

Daha sonra, delici küpe ve arkalığını içeren kartuş çıkartılmadan, ambalajın kağıdı soyulur ve böylece sterillik devam eder.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 5

Kartuş artık el değmeden, herhangi bir temas olmadan cihaza yüklenmiştir.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 6

Kartuş düzgün bir şekilde cihaza takıldıktan sonra, blister ambalaj kaldırılır. Hiçbir aşamada ne küpeye ne de arkalığa dokunulmadı.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 7

Delme küpesinin ucu, kulaktaki işaretle tam olarak aynı hizadadır.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 8

Daha sonra kulak delme aletinin sapı sıkılır ve kulak, delme küpesi ile nazikçe delinir. Arkalık, kulak memesi ile arkalık arasında uygun mesafe kalacak şekilde aynı anda yerleştirilir.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 9

Bu noktada kulak delme aleti serbest bırakılır ve aşağı doğru hafif bir hareketle çıkarılır.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 10

Daha sonra blister paket, kolay çıkarılması için boş kartuşun üzerine yerleştirilir.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 11

Artık kartuş çıkartılıp ve atılabilir. Bu şekilde steril delme işlemi tamamlanmış olur.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Adım 12

Son olarak kulak delme uzmanınız, delme sonrası bakım konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Kulağınız delindikten 24 saat sonra başlayarak, kulağınızda delinen bölgenin önüne ve arkasına günde iki kez düzenli olarak bir delim sonrası bakım ürünü uygulamalısınız.

Bu videolarda kulak delme işlemini izleyebilirsiniz

En yakın STUDEX® iş ortağını bulun

kulak delimi için

İl ve ilçe bilgilerinizi paylaşın

Daha fazla bilgi

Piercing Systems for STUDEX System75

Kulak Deldirme

Şık ve güvenli — ilk andan itibaren

Sık Sorulan Sorular

Kulak deldirme ve küpeler hakkında

Ear Piercing – Curated Ears

Küpeli Kulaklar

Kendi Tarzınızı Yaratın

Delme İşlemi Sonrası Bakım

Yeni delinmiş kulaklar için bakım tavsiyeleri

Malzeme Rehberi

Gerçek altın, titanyum, cerrahi paslanmaz çelik

2024 Küpe ve Kulak Delme Trendleri: hoops and multiple earlobe piercings

Trend Blog

En son kulak delme ve küpe trendleri hakkında her şey

Çocuklarda Kulak Deldirme

Ebeveynler için ipuçları

Image credits
Header image: © Tyler Nix/Unsplash; “ear piercing for children” girl: © MNStudio/Adobe Stock; other images: © STUDEX of Europe GmbH or see the respective pages