Skip links

Küratörlü Kulaklar: Kendi Tarzınızı Yaratın

Her kulakta birden fazla küpeyi birleştirmek, kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Yeni bir görünüm denemek için takmak istediğiniz sayıda küpe ve farklı tasarımlar, boyutlar ve malzemelerle oynayın. Kulaklarda farklı tasarımların, kulak partilerinin, takımyıldız modeliyle delinen kulakların ve diğer eğlenceli kombinasyonların çağı. Doyasıya tadını çıkarın!

En çok beğendiğiniz küpeli fotoğraflarınızı paylaşın: #studexapp

STUDEX® kulak delme uygulamasıyla yeni küpe stilleri deneyin

STUDEX® Kulak Delme Uygulaması: Sonraki Kulak Delme İşlemlerinizi Planlayın

Ücretsiz STUDEX kulak delme uygulaması “STUDEX® ile Kulak Delme” ile (birinci veya birden fazla) kulak deldirme sonucu nasıl görüneceğinizi deneyin.

Uygulama, STUDEX® System75™ modellerinden seçebileceğiniz, istediğiniz noktaya taşıyabileceğiniz ve yeniden boyutlandırabileceğiniz çeşitli kulak delme küpeleri sunar. Uygulama ile bir selfie çekin veya akıllı telefonunuzun fotoğraf galerisinden bir resim seçin. Yeni görünümünüzden memnun olduğunuzda, fotoğrafı kaydedin ve/veya arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşın (#studexapp).

“i” harfine tıklarsanız kulak delimi ipuçları, ilham ve yakınınızdaki bir STUDEX ortağını bulacaksınız.

Profesyonel İpucu

Bir sonraki kulak delme adımlarınızı, STUDEX iş ortağı kulak delme merkezlerinde birlikte planlamak için STUDEX uygulamasını kullanın ve istediğiniz görünümü görselleştirin.

Uygulamamızı indirin

Uygulama, iOS veya Android için İngilizce, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dillerinde mevcuttur (Yaşam tarzı kategorisi).

iOS veya Android sürümünü indirmek için aşağıya tıklayın.

Apple, Apple logosu, iPhone, iPad ve iPod touch, Apple Inc.’in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc.’in ABD’de ve diğer ülkelerde tescilli bir hizmet markasıdır. Google Play ve Google Play logosu, Google Inc.’in ticari markalarıdır.

Image credits
Header image: © Wayhome Studio/Adobe Stock; hands with phone #1: © Kate Torline/Unsplash; hands with phone #2: © Nathana Rebouças/Unsplash; other images: © STUDEX of Europe GmbH