Skip links

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimizin yerel STUDEX iş ortaklarımıza STUDEX® System75™ ile kulak delme deneyimleri hakkında söyledikleri:

“STUDEX marka küpelerle 4.5 yıl önce kızımın kulağını deldirdiğimde tanıştık eczanemizde. O günden beri kulağımızda o kadar memnun olunca 2. kızımın da kulağını aynı marka ile deldirmek istedim ve aşırı memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Düşüp kaybolmadığı sürece yıllar boyu kullanırız. Alerji yapmayan kaliteli bir küpe almak isterseniz hiç düşünmeden alın.”

Erman Y.

“Kızım bir süredir küpe takmak istiyordu. Bunun için kulaklarının delinmesi gerektiğini, ve bunun yaylı bir delme tabancası ile yapıldığını, acıtabileceğini ve yüksek ses çıkardığını anlattım. Kızım bunun üzerine biraz çekindi. Ama internette kısa bir araştırmadan sonra STUDEX System75 ile karşılaştım. Hemen bir e-posta attım ve evimizin yakınında delim yapılan bir eczaneye yönlendirdiler. İki kulağı da aynı anda delindi. Küpeler takıldığında, kızım “Ne zaman başlayacak? Hiç ses duymadım?” dedi. Neredeyse hiç hissetmeden kızımın kulakları delindi. O kadar memnun kaldık ki ben de sol kulağıma 3. deliğimi açtırdım .En ufak bir alerji yada kızarıklık olmadı. Çok teşekkür ederiz.”

Pınar K.

“Bu markanın küpeleri mükemmel. Kalitesi çok iyi. Güvenerek rahat delim yaptırabilirsiniz. STUDEX küpelerini ben 2013 yılından beri kullanıyorum. Şimdiye kadar sorun çıkarmadı.”

Merve Ö.

“Mükemmel küpeler, parlaklığı, boyutu, şıklığı ile. Alerji yapmadığı için sanırım tüm modelleri toplayacağım sıra ile. 4. deliğimi deldirdim. Seneler sonra küpe takabiliyorum.”

Duygu D.

“Kızım neredeyse iki yıl önce STUDEX ile kulaklarını deldirmişti ve çok memnun kalmıştık. Bu yüzden ben de kulaklarıma bir kaç küpe daha eklemek istedim. İki kulağımda halka küpeler kullanıyorum ve şimdi onlara ek olarak iğne küpeler tercih etmek istedim. STUDEX ile iletişime geçtim. Hemen dönüş yaptılar. İş yerime yakın iki tane kulak delme merkezi gönderildi. Biri eczane diğeri de bir dövme stüdyosuydu. Ben de bugün kulaklarımı deldirmeye gittim. Delme işlemi sorunsuz geçti. Halka küpelerimin yanında iki parlak taşlı küpem var artık.”

Şebnem Y.

“Kızımız küpelerinden gerçekten çok memnun. Bugün Çeşme’de tatildeyken STUDEX System75 kullanan bir eczaneye rastladık. Çocuklar için neredeyse acısız bir ürün, şiddetle tavsiye edebiliriz. Kızımız kulak delme işlemini bir böcek ısırığına benzetti.”

Hatice S.

“Bugün 4 yaşındaki kızımın kulaklarını deldirmeye götürdüm. Delme aleti çok sessiz, gerçekten duyamıyorsunuz ve kızım neredeyse hiç etkilenmedi. Ayrıca yakınımda STUDEX System75 ile delim yapan yerler ile ilgili hızlı yanıtınız için çok teşekkür ederim. Akşam bir mesaj yazdım ve ertesi gün cevap aldım. Hızlı, pratik ve acısız bir sistem, herkese tavsiye ederim.”

Yıldız S.

“STUDEX System75’ten genel olarak çok memnun kaldık. Bize gerçekten yardımcı olan şey, videoda delme işlemini önceden izleyebilmemizdi. Bu sayede kızım aslında olarak delme işlemine hazırlıklıydı. Karmaşık bir işlem değil zaten. Delim yapan uzman çok sakin ve eğitimliydi. Sonrasında kullanmak için bir bakım ürünü de aldık. Her şey harikaydı.”

Derya K.

“Mükemmel küpeler. Senelerdir alerji sebebiyle altın dahi küpe takamıyorum. İlk defa bir küpe saatlerdir kulağımda, herhangi bir reaksiyon da yok, çok memnun kaldım. Delim işlemi çok kısa sürdü, sessiz ve neredeyse hiç hissetmedim diyebilirim. Hemen aynı yerde ikinci ve belki üçüncü delikleri deldirmeyi düşünüyorum.”

Ceren K.

“Kızımın kulağını deldirirken özellikle STUDEX System75 satan bir eczanede deldirdim. İnternetten de yedek olsun diye küpe aldık. İnanılmaz memnun kaldık”

Venüs B.

“Ürün göründüğü gibi çok güzel. STUDEX’in küpeleriyle kızımın kulağını deldirdiğimde tanıştım. Gerçekten çok kaliteli asla alerji yapmıyor rengi kararmıyor. Nazik hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.”

Yasemin K.

“Cuma günü kulaklarımı deldirdim. Tek kelimeyle harikaydı. [Aleti] bir kere azıcık bastırdı, ufak bir çimdik gibi hissettim ve hepsi bu kadardı. Delim öncesi bana ayrıntılı bilgi verildi. Söyleyebileceğim tek şey: Küpelerimden çok memnunum.”

Deniz G.

“Kızımın 7. doğum gününde Ankara’da bir kuyumcuda kulaklarını deldirdik. Hizmet mükemmeldi. STUDEX’i seçtiğim için çok memnunum. Delim için kullanılan küpelerden bir çok model vardı. Kızım bütün modellere bayıldı. Papatya modelini seçtik. İyileşme sürecinde herhangi bir komplikasyon olmadı.”

Irmak M.

“Tüm gün kulağımda duruyor. Duşa bile bu küpelerle girmeme rağmen bir kararma belirtisi göremedim. Çok güzeller.”

Burcu Ç.

“Kulağımı STUDEX ürünü ile deldirdim. Geçici küpe için bol alternatifleri var ve bakım solüsyonu gerçekten çok iyi geliyor.”

Hayri Ü.

Image credits
Header: © All images are the property of their respective owners. Used by STUDEX with image release for STUDEX media.