Skip links

Kullanım Koşulları

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ziyaretçilerimizin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. Üye ve müşterilerimizin e-posta adresleri tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@studex.com.tr adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

E-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgiler haricindeki genel site kullanımı ilgili bilgileri, kendi sunduğumuz hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. Web sitesi üzerindeki tüm doküman, resim ve bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz ve yayınlamaz. Sitedeki referans amaçlı bulunan bağlantılardan dolayı sorumluluk almamaktadır. Bu bağlantılar yalnızca referans amaçlıdır. Karşı taraftan kaynaklı oluşabilecek problemlerden firmamız sorumluluk kabul etmez.

Gerek görüldüğü takdirde Gizlilik İlkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler ana sayfa üzerinden ilan edilir. Gizlilik İlkesi bir sözleşme değildir.

STUDEX İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle “STUDEX” olarak anılacaktır) tarafından sağlanan bu sitenin kullanımı, aşağıdaki Kullanım Koşullarına tabidir. Lütfen bu siteyi kullanmadan önce bunları dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayın.

Bu siteyi kullanırken kişisel bilgiler girer veya iletirseniz, bu bilgilerin STUDEX Gizlilik Politikası hükümlerine uygun olarak ele alınacağını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesi İsviçre’de barındırılmaktadır.

STUDEX, bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda güncelleyebilir veya değiştirebilir. En güncel sürüm bağlayıcıdır. Bu web sitesinin herhangi bir özel düzenleme içerdiği her yerde, bunlar bu Kullanım Koşullarından önceliklidir.

Gizlilik İlkeleri ve Yasal Bilgiler‘i burada bulabilirsiniz.

Telif hakları
Bu web sitesindeki içerikler telif haklarına tabidir. STUDEX, bu web sitesinin münferit sayfalarını yalnızca ticari olmayan kullanım için bir bilgisayarda görüntülemenize, indirmenize ve geçici olarak depolamanıza izin verir. İçerikler, sahiplerinin yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, elektronik veya basılı diğer yayınlarda kullanılamaz. Bu aynı zamanda bu web sitesindeki içeriklerin çoğaltılması, kalıcı olarak saklanması veya iletilmesi için de geçerlidir. Bu hükümlerin herhangi bir ihlali, yazdırılan veya indirilen tüm içeriğin derhal imha edilmesini zorunlu kılar. Zararlar için başka taleplerde bulunma hakkımız saklıdır. Bu web sitesinde ticari markalar ve ticari unvanlar kullanılmaktadır. Bunlar bu şekilde etiketlenmemiş olsalar bile, yine de ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere tabidirler.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Bu web sitesinde yer alan diğer sağlayıcıların web sitelerine olan bağlantılar, web sitemizin kullanıcılarına bir hizmet olarak sunulmaktadır. Böyle bir bağlantıya tıklarsanız, STUDEX web sitesinden ayrılırsınız. Bu web sitesindeki bir bağlantı aracılığıyla harici bir web sitesine erişimin riski tamamen size aittir. Bu harici siteler, ilgili sağlayıcının sorumluluğuna tabidir. STUDEX, bu harici sitelere ilk bağlantı verildiğinde bu siteleri yasal ihlallere karşı kontrol etmiştir. O zaman hiçbir yasal ihlal belirgin değildi. STUDEX’in bağlantılı web sitelerinin mevcut ve gelecekteki tasarımı ve içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Harici bağlantıların kalıcı kontrolü, somut yasal ihlal belirtileri olmadan STUDEX tarafından gerçekleştirilemez. Bu tür ihlallere ilişkin herhangi bir farkındalık, bu tür harici bağlantıların derhal silinmesine yol açacaktır. Harici bağlantıların dahil edilmesi hiçbir şekilde STUDEX’in içeriğin sahibi olduğu, onayladığı veya desteklediği anlamına gelmez. Ayrıca bu, STUDEX’in bu ürünler, hizmetler, içerikler, bilgiler veya materyaller için reklam yaptığı veya STUDEX ile herhangi bir ilişkisi olduğu anlamına gelmez.

Garanti Koşulları
Bu web sitesindeki içerikler, özellikle doğruluk, eksiksizlik veya belirli kullanımlara uygunluk ve – içeriklerle ilgili olarak – üçüncü taraf haklarının ve fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi konusunda herhangi bir garanti olmaksızın sunulmaktadır. Bu web sitesinde STUDEX kulak piercingleri için bakım tavsiyeleri vermektedir. Bu kozmetik tavsiyedir ve tıbbi tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Laik terimlerle olgusal bilgiler sağlıyoruz. Bu bilgiler, bir doktor veya eczacı tarafından verilen tavsiye veya tedavinin yerine geçmemelidir. Ayrıca, olası bir hastalık veya bozukluğu kendi kendine teşhis etmeye, kendi kendine tedavi etmeye veya tedavi etmemeye teşvik olarak yanlış anlaşılmamalıdır.
STUDEX, bu web sitesinin içeriğini herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Hiçbir şekilde bunu yapmak zorunda olmamıza rağmen, siteyi güncel tutmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ayrıca STUDEX, web sitesinin erişilebilirliğini veya teknik olarak kullanılabilirliğini veya bu web sitesinin virüssüz kullanımını garanti etmez.

Sorumluluk
Bu web sitesinin kullanımı, yalnızca kullanıcının riski altındadır. STUDEX olası hasarlar için sorumluluk kabul etmez. Bu, kast halinde ve sorumluluğun kanunla düzenlenmesi durumunda geçerli değildir. Bu web sitesini kullanırken ekipmanınızın hasar görmesi veya veri kaybı olması durumunda STUDEX hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Yasa
Bu web sitesinin Kullanım Koşulları Türkiye yasalarına tabidir. Bu web sitesinin kullanımından doğan herhangi bir ihtilaf, Türkiye yasalarına ve yargı yetkisine tabidir. STUDEX, bu web sitesinin içeriğinin STUDEX dışında uygunluğundan veya web sitesine Türkiye dışından erişime izin verilmesinden sorumlu değildir. Bu tür bir erişim, kendi takdirinize ve riskinize bağlıdır. Ulusal yasalara uyulmasından kullanıcı sorumludur.