Skip links

Hediye Fikirleri: Gerçek Altın ile Kulak Delme

Bu tanıdık geliyor mu? Özel bir etkinlik veya kutlamalar yaklaşıyor, ancak yine de sevdikleriniz, en yakın arkadaşlarınız, çocuklarınız, torunlarınız için birkaç güzel hediye fikri mi arıyorsunuz? Son çare hediyeler genellikle kendimizi iyi hissettiren bir şey değildir, çünkü sadece vermek için bir şey vermek istemiyoruz. İdeal olarak, güzel bir hediye mutluluk getirmeli ve hatırlanmalıdır. Pahalı olmamalı ama yine de gerçekten özel bir şey olmalı.

Gerçek altın Kulak delme küpesi hediye kartına ne dersiniz? Bu muhtemelen sonunda küpe takmayı seven biri için bulabileceğiniz en güzel hediye fikirlerinden biridir. Zaten küpe takan insanlar, çok popüler bir trend olan ek kulak delme için kullanabilecekleri böyle bir hediye sertifikası almaktan mutlu olacaktır. Gerçek altın küpeler sadece gerçekten özel bir hediye değil, aynı zamanda kalıcı bir değere sahip değerli bir hatıra olacaktır.

Küçük bütçeler için harika

“Gerçek altın” okurken “pahalı” diye düşünenler, gerçek altın küpelerle kulak delmenin STUDEX® iş ortağı mağazalarında gerçekten çok uygun fiyata geldiğini duymaya bayılacaklar. Çoğu 14 ayar altın (585) kulak delme küpesi, seçtiğiniz modele bağlı olarak çift başına 39 – 59 Euro arasındadır. 18 ayar altın (750) kulak delme küpesi çifti 53 – 79 Euro arasındadır. STUDEX kulak delme küpeleri satın alındığında kulak delme ücretsizdir. Su gibi para harcamak istemeyen herkes için harika bir fırsat.

Sarı altın veya rodyum kaplama beyaz altın

“Altın takı” dendiğinde birçok kişi otomatik olarak sarı-altın rengini düşünür. Ancak gerçek altın küpelerimiz sadece sarı altından değil, aynı zamanda göz kamaştırıcı beyaz bir görünüme sahip rodyum kaplama sarı altından da mevcuttur. Örneğin STUDEX® System75TM kulak delme sistemi gerçek altın kulak delme küpeleri koleksiyonu 14 ayar veya 18 ayar sarı ve rodyum kaplama beyaz altından yapılmış inci, kübik zirkon, kristaller veya gerçek pırlanta, papatya şeklinde küpeler sunar. Mağazada siz veya hediye kartı verdiğiniz kişi STUDEX iş ortağının ürün yelpazesinden bir çift gerçek altın küpe seçebilir.

Gerçek altın neden kulak delme için idealdir?

Gerçek altın, titanyum veya cerrahi paslanmaz çelikten yapılmış olmaları fark etmeksizin tüm STUDEX® Kulak Delme küpeleri sağlıklı kulak delme için çok uygundur. Bunun nedeni, tüm STUDEX kulak delme küpelerinin hipoalerjenik ve cilt dostu olmasıdır. Avrupa Birliği standartlarını ve FDA düzenlemelerini (ABD Gıda ve İlaç Dairesi) karşılar veya aşarlar.

Bununla birlikte, gerçek altın küpeler gerçekten özel bir şeydir, çünkü altın titanyum veya cerrahi paslanmaz çelikten farklı bir çekiciliğe sahiptir. Altın klas ve özeldir. Aşkın, refahın veya gücün bir sembolü olabilir. Sadece bir hediye ile umut edebileceğimiz tüm pozitif çağrışımları gerektirir. Gerçek altın ile yapılan ilk kulak delme işlemi değerli mücevherlerin harika dünyasına atılan ilk adımdır. Bu nedenle, özellikle küpeler bir hediye ise, gerçek altın öneririz.

Hediye Kartınızı Hemen Alın!

Harika bir fikir gibi mi geliyor? O zaman bu özel günü harika bir hediye ile biraz daha ışıltılı hale getireceğinizden emin olmak için şimdi harekete geçin!

  • Çevrenizde bir STUDEX® iş ortağı bulun.
  • Gerçek altın kulak delme küpesi için STUDEX iş ortağınızdan bir hediye çeki satın alın. Aynı zamanda kulak delme işlemi için randevu alabilirsiniz.
  • Randevu sırasında STUDEX iş ortağından hediye alıcınızdan bir çift gerçek altın küpe seçmesini isteyecektir. Uzman kulak delme işlemini açıklayacak, soruları yanıtlayacak, STUDEX System75 ile kulakları profesyonelce delerek ve delme sonrası bakım için ipuçları verecektir.

Nice güzel hediyelere!
STUDEX® ekibiniz.

STUDEX® kulak delme merkezi bul

İl ve ilçe bilgilerinizi paylaşın

Image credits
Header image: © smsx_supp_841/adpic; earrings: © STUDEX of Europe GmbH