Skip links

Küpeler ve Kulak Delme Küpesi Modası 2018: Cilt dostu, Mor ve Bireysel

2018 yılında dikkat edilmesi gereken küpe ve kulak delme küpesi eğilimleri: Trendone veya Zukunftsinstitut(Geleceğin Enstitüsü) gibi trend öncülerinin tanımladığı gibi bu yılın mega akımları Sağlık ve Bireyselleştirme, bu yıl küpe ve kulak delme pazarını etkileyecek. Pantone Renk Enstitüsü tarafından açıklandığı üzere 2018 yılının rengi “Ultra Mor” olacak. 2018 yılı için aşağıdaki gelişmeler beklenmektedir:

Küpe ve Kulak Delme Küpesi Trendleri 2018 – #1: Hipoalerjik, Cilt Dostu Materyaller

2018 yılında yükselen trend ile uyumlu olarak tüketiciler bilinçli kararlar vererek sağlıklı ürünleri tercih edeceklerdir. Mücevher ve takı piyasası için bu, satın aldıkları mücevherlerin hangi malzemelerden yapıldığına daha fazla dikkat edecekleri anlamına geliyor. Bu nedenle gerçek altın, titanyum veya cerrahi paslanmaz çelik gibi hipoalerjenik ve cilt dostu malzemelerden yapılmış küpeler talep edilecek. Bu hem kulak delme küpeleri hem de aksesuar olarak takılan mücevherler için geçerli olacaktır. Ebeveynler, en iyi bilgiye sahip tüketicilerdir çünkü çocukları için alerjik reaksiyonlardan kaçınmak isterler. Kulak delme sistemlerinin ve hipoalerjik küpelerin uluslararası lider üreticisi olan STUDEX, tüm küpeleriyle bu sağlık bilincine sahip tüketicilerin yüksek beklentilerini karşılıyor.
Birçok STUDEX iş ortağı, yeni modellerle genişlettiği STUDEX System75 kulak delme küpesi çeşitleriyle ve hipoalerjenik aksesuar küpe koleksiyonu Sensitive by STUDEX ile sizleri bekliyor.

Earring and Ear Piercing Trends 2018
Earring and Ear Piercing Trends 2018

Küpe ve Kulak Delme Küpesi Trendleri 2018 – #2: Koyu Menekşe Rengi Tonlar

2018 yılının rengi “PANTONE 18-3838 Ultra Mor“. Pantone Renk Enstitüsü’nün renk uzmanlarına göre, bu çarpıcı biçimde kışkırtıcı mor tonu “özgünlük, yaratıcılık ve vizyoner düşünce” anlamına geliyor. Bu rengi bu yıl her yerde, mücevher, moda veya güzellik ürünlerinde göreceksiniz. Bu nedenle mücevher uzmanlarımız koleksiyonunuza mor tonlarında birkaç küpe eklemenizi tavsiye ediyor. STUDEX, Ametist veya Tanzanit renginde STUDEX System75 kulak delme küpelerini beğeninize sunuyor. Bu küpe modellerini birçok STUDEX iş ortağında bulabilirsiniz.

Küpe ve Kulak Delme Küpesi Trendleri 2018 – #3: Kişisel Dokunuşlar, Tek Boynuzlu At ve Yıldız Tozu

Tek bir tasarıma bağlı kalmadan bireysel özgürlük bu yılın modası. Küpelere gelince, tek boynuzlu at motifli küpeler popüler olmayı sürdürüyor. Çeşitli yaş gruplarından kullanıcılar bu motifi yaşam biçimlerini ve hislerini ifade etmek için kullanıyor. Bir “küpe takma sanatı” yaratmak için birden fazla küpe takmak yaygın olduğundan, tek boynuzlu at motifi genellikle yıldızlar veya gezegenler şeklinde küpe tasarımlarıyla birleştiriliyor. Futbol hayranları tuttukları takımın renkleriyle, yıldız ve gezegen motifli küpeleri tercih ediyor.
STUDEX kulak delme küpeleri içerisinden size uygun bir küpe kesinlikle bulacaksınız.

Earring and Ear Piercing Trends 2018

Image credits
Header image: girl: © Kareya Saleh/Unsplash, background: © Vincent Guth/Unsplash; image #1, woman: © Alex Sheldon (@slavewire)/Unsplash; images #2-#3, earrings: © STUDEX of Europe GmbH