Skip links

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2021: Sarı, Gri ve Küratörlü Kulaklar

Bu yıl iki büyük küpe ve kulak delme trendi öne çıkıyor: yılın renkleri ve küratörlü kulaklar. Biraz ilham almak için aşağıda daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2021 – #1: “Nihai Gri” ve “Aydınlatıcı Sarı”

Daha önce hiç bir pandeminin ortasında, yılın yeni renginin açıklanmasını dört gözle beklememiştik. Pantone Renk Enstitüsü bizi hayal kırıklığına uğratmadı: 2016 yılında olduğu gibi, yılın Pantone rengi olarak tanımlanan bir değil iki ton: “Nihai Gri” ve “Aydınlatıcı Sarı”.

Pantone Renk Enstitüsü İcra Direktörü Leatrice Eiseman’ın dediği gibi:

“Kalıcı bir Nihai Gri ile canlı Aydınlatıcı Sarı’nın birleşimi, dayanıklılıkla desteklenen bir pozitiflik mesajını ifade ediyor. Pratik ve kaya gibi sağlam fakat aynı zamanda sıcak ve iyimser. Bize esneklik ve umut veren bir renk kombinasyonu. Cesaretli ve moralli hissetmeliyiz; bu insan ruhu için çok önemlidir.”

Aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi yılın rengi mücevher, moda ve tasarım dünyasında her yerde karşımıza çıkıyor. Küpe tasarımcısı STUDEX, gerçek altın veya cerrahi paslanmaz çelik ile birleştirilmiş topaz, elmas veya kübik zirkon küpeleriyle bu modaya hitap ediyor. Kulak delme sistemlerinde dünya lideri olan STUDEX, System75 ile kulak delme küpeleri ve hassas ciltler için üretilen Sensitive by STUDEX aksesuar küpe tasarımlarıyla sizlere ulaşmaktadır. Tarzınıza bu parıltılı küpeleri ve canlı sarı renkte bir kıyafeti eklemek, anında ruh halinizi değiştirebilir.

earring and ear piercing trends

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2021 – #2: Küratörlü Kulaklar

Her kulakta birden fazla küpeyi birleştirmek, kalıcı hale gelen bir trend. Aslında, uzun zamandır yeni bir standart haline geldi. “STUDEX ile Kulak Delme” gibi uygulamalar kendi tarzınızı yaratmayı çok kolaylaştırır: Kulağınızın bir fotoğrafını çekin. Küpe kombinasyonlarını deneyin. İstediğiniz görünümü planlayın. Son olarak kulak delme işleminiz için bir STUDEX iş ortağı bulun.

Bu bağlantıya tıklayarak ilham alabilirsiniz. Daha önceki Trend Blog gönderilerimizi veya Pinterest sayfamızdaki “Şık Kulak Deldirme Küpeleri Resimleri/Videoları” ve “Küpeleri Sırala!” panolarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Image credits
Header image: © Dom Hill/Unsplash; earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: see image captions