Skip links

2022 Küpe ve Kulak Delme Trendleri : Renk “Very Peri Rengi , ”Küratörlü Kulaklar, Gerçek Altın

2022’de üç ana küpe ve kulak delme trendi fark edeceğiz: yılın lavanta benzeri rengi, birden fazla küpe kombinasyonu ve gerçek altın tercihi. Aşağıda bu eğilimler hakkında daha fazla bilgi edinin:

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2022 – #1: Yılın Rengi “Very Peri”

En önemli küpe trendlerinden biri Yılın Pantone Rengi olacak. 2022’de Pantone Renk Enstitüsü’nün “Very Peri” adı altında yeni oluşturduğu menekşe kırmızısı alt tonlu bir deniz salyangozu mavi tonudur. Lavantayı andıran bu renk, yaratıcılık ve hayal gücü ile birleşen canlılık, neşe ve dinamizmin yanı sıra yenilik ve değişimi temsil eder. STUDEX, örneğin tanzanit içeren küpelerle bu trende hitap ediyor. Bu renk, farklı renk seçenekleriyle mükemmel bir şekilde tamamlanabilir, örneğin: gül gibi narin tonlar, yeşil ve altın gibi doğal tonlar, siyah veya kristal gibi klasik veya nötr tonlar ve hatta canlı pembe tonları. Tasarımcılar, STUDEX System75 ile kulak delmeye yönelik küpe koleksiyonlarında veya Sensitive by STUDEX aksesuar küpe koleksiyonlarında, geniş bir eşleşen hipoalerjenik küpeler yelpazesi sunuyor.

earring and ear piercing trends 2022: color of the year "very peri"

Küpe ve Kulak Delme Trendleri 2022 – #2: Dikkat Çeken Kulaklar 

İkinci bir büyük kulak delme trendi, kulak başına birkaç küpenin birleşimi olan dikkat çeken kulaklardır. Kulak memesindeki üç küpe günümüzde standarttır ve genellikle üst kulaktaki iki veya daha fazla küpeyle birleştirilir. Kulaklarınızı deldirirken, hedeflediğiniz mükemmel görünümü elde etmek için sonraki iki ila dört kulak delme işlemini uzmanınızla birlikte planlamak mantıklıdır. “STUDEX ile Kulak Delme” ” gibi uygulamalar, kulaklarınızdaki delikleri düzenlemenizi ve kendi stilinizi yaratmanızı kolaylaştırır.
Bilmenizde Fayda Var: STUDEX, ürün yelpazesini, kulak memesindeki üçüncü küpeler için ideal olan 2 mm veya 3 mm boyutlarında birkaç hipoalerjenik küpe ile genişletti.

Earring and Ear Piercing Trends 2022: Color “Very Peri,” Curated Ears, Real Gold

2022 Küpe ve Kulak Delme Trendleri – #3: Gerçek Altın 

2022 yılında da kulak delme küpelerinde gerçek altın aranmaya devam edecek. Bu, kapşon tasarım ayarında top veya kristal gibi klasik modellerin yanı sıra inci veya papatyalarda Kübik Zirkon gibi modeller için de geçerli. STUDEX’e göre şu anda en popüler olan 585 (14 Ayar) altın, onu takiben 750 (18 Ayar) altın ve son olarak 375 (9 Ayar) altın.

Bir STUDEX iş ortağı bulmak için buraya tıklayın.

Image credits
Header image: © Joshua Rondeau/Unsplash; earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: see image captions