Skip links

Hakkımızda

Uluslararası Pazar Lideri

Dünyaca ünlü kulak delme markası STUDEX®, hassas kulak delme sistemleri, hipoalerjenik küpeler ve delme işlemi sonrası bakım ürünlerinin önde gelen uluslararası üreticisidir. Los Angeles, California’daki genel merkezimiz ve altı kıtada 70’den fazla ülkede bulunan yan kuruluşlarımız veya özel ortaklarımızla, ek iş üretmeleri için perakende mağazalarını destekliyoruz. 40 yılı aşkın bir süredir STUDEX ürünleri dünya çapında milyonlarca kez kulak delmek için kullanılmıştır. Kulak delme için fiili endüstri altın standardı olmaktan gurur duyuyoruz.

Ek olarak, cilt dostu, hipoalerjenik aksesuar küpeleri koleksiyonlarımız, hassas kulaklar için mükemmel günlük rahatlık sağlar. Ürünlerimize olan güvenimizin bir göstergesi olarak 30 yıl garanti veriyoruz.

Profesyonel Satış ve Pazarlama Desteği

doğrudan üreticinizden

STUDEX® ortaklarımız bizim için çok önemlidir. Size ve müşterilerinize hizmet vermek için, profesyonel eğitimin yanı sıra birinci sınıf pazarlama, satış ve lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Kulak delme işlemine hemen başlamanız için STUDEX sizlere, mağazanız için uygun başlangıç setleri ve etkili pazarlama malzemeleri sunar. Uzmanlarımız sizi ve ekibinizi eğitmekten memnuniyet duyacaktır.

Sağladığımız satış noktası malzemeleri arasında kulak delme istasyonları, tezgah üstü ve vitrinler, çeşitli boyutlarda posterler, vitrin süsleri, broşürler, hediye çekleri, çocuklar için hediye kutuları, eşantiyonlar veya mevsimlik teklifler yer almaktadır. Online mağazamız veya faks yoluyla sipariş vermek kolay ve hızlıdır. STUDEX, müşterilerinize kaliteli hizmet sunabilmeniz için izin formlarından delme işlemi sonrası bakım talimatlarına kadar gerekli tüm belgeleri de sağlar.

Perakende favorimiz: “Peggy” STUDEX tarafından geliştirilen şeffaf mandallara ve her bir mandalın sonunda bir örnek delme küpesine sahip bir stanttır. Müşterileriniz yepyeni bir alışveriş deneyimi için küpeleri kulaklarına tutarak nasıl görüneceğini deneyebilirler. Peggy, STUDEX System75 için 18 popüler delme küpesi tasarımıyla birlikte gelir.

Peggy Display for STUDEX System75
STUDEX sales and marketing support for ear piercing

Web sitemiz, tüketicilere kulak delme ve küpeler hakkında kapsamlı bilgiler sunmaktadır. Sitemiz her ay özellikle STUDEX ile kulak delme ile ilgilenen on binlerce benzersiz ziyaretçiyi kendine çekiyor. Sosyal medya faaliyetlerimizle (örn. Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube vb.) birlikte tüketiciler arasında ürün ve hizmetlerimize yönelik güçlü bir talep yaratıyoruz.

İşletmenizi tavsiye ediyoruz: Gelen tüm soruları STUDEX iş ortağı araması aracılığıyla yönlendiriyoruz ve bunları doğrudan yerel ortaklarımızla buluşturuyoruz. Doğrudan müşteri olarak (doğrudan STUDEX’ten sipariş vererek), bunun için kayıt olabilirsiniz.

Web sitemizde yayınladığımız bazı müşteri yorumları ayrıca STUDEX iş ortaklarından da bahsetmektedir. Ayrıca Sensitive by STUDEX® ve Sensitive for Kids (Tiny Tips) takip küpelerimizi çevrimiçi olarak satan STUDEX ortaklarının tüm web mağazalarını listeliyoruz.

Bir STUDEX iş ortağı olarak, ekstra fırsatlardan yararlanabileceksiniz: Sezonluk promosyonlarımıza katılarak satışlarınızı artırın. Müşterilerinizle birden fazla kulak delme işlemi randevusu planlamak için STUDEX kulak delme uygulamasından yararlanın.

STUDEX® markası hakkında daha fazla bilgi

Tüketici sayfalarımızda şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazlasını bul
STUDEX brand

STUDEX® iş ortağı olun

Şirket bilgilerinizi girin

Image credits
Hands with phone: © Nathana Rebouças/Unsplash; magazines: © Charisse Kenion/Unsplash; other images: © STUDEX of Europe GmbH