Skip links

Brooklyn Beckham Kulağını STUDEX İle Deldirdi

The Sun gazetesinin haberine göre, Victoria ve David Beckham, 15 yaşındaki oğulları Brooklyn’e, Londra’daki Westfield alışveriş merkezindeki Claire’s mağazasında kulağını ilk defa deldirmek için eşlik ettiler. Onlara Brooklyn’in en küçük erkek kardeşi Cruz (9) katıldı.

Armut dibine düşer

Brooklyn’in annesi Victoria (40), gerçek bir stil ikonu. Eski Spice Girl ve model artık başarılı bir moda tasarımcısı ve bu arada kendi moda markasını kurdu. Görünüşe göre, birçok kız gibi, küçüklüğünden beri küpe takıyor, Twitter’da paylaştığı bu süper sevimli fotoğrafta da görülebileceği gibi:
Victoria Beckham’ın (@victoriabeckham) Twitter gönderisi (bağlantı)

Ve Brooklyn’in babası eski bir İngiliz futbol yıldızı olan David (39) de bir moda ikonu ve sık sık her iki kulak memesine de küpe takıyor.

Brooklyn’in sol kulağı, bir STUDEX iş ortağı olan Westfield’deki Claire’s mağazasında, mağaza müdürü Joe Parker tarafından delindi. The Sun gazetesinin röportaj yaptığı Parker, bunun diğer kulak delme işlemlerine benzemediğini itiraf etti, “Brooklyn çok sakindi ama ben de bir o kadar gergindim, ‘Delme işlemini berbat etmemeliydim’ dedim. ”

Beckham ebeveynleri, kulak delme hizmetini ve STUDEX delme küpeleri çift olarak satıldığı için yedek olarak fazladan bir küpeyi de içeren delim küpekleri için 45 Sterlin (yaklaşık 57 €) ödedi. Bu küpe mağazada, delme küpeleri için fiyat aralığının en üstündeki küpeydi. Parker, “En pahalı küpeyi seçtiler, ancak Victoria ona bir numara küçük almasını söyledi, böylece daha sade bir havası olacaktı,” dedi.

Ne kadar havalı?

Bazı gençler, ilk küpeleri için ebeveynlerine yalvarmak zorunda kalır. Ancak Beckham’lar kulak delmeyi bir aile geleneği haline getiriyor. Arka ofiste delme işleminin yapıldığı mağazada yaklaşık 30 dakika geçirdiler ve arka kapıdan çıktılar. STUDEX iş ortağımızın anlattığı gibi, onlar “sevimli bir aile”.

Elbette Brooklyn’in artık kulağını deildirdiği ve yeni bir kulak delim küpesi taktığı sosyal medyada hızla paylaşıldı. Arsenal’in 16 yaş altı futbol takımıyla bir yıllık sözleşme imzalayan ve bu yılın başlarında Man About Town dergisinin kapağında yer alan genç, şimdiden oldukça fazla sayıda hayrana sahip gibi görünüyor. Ve bazılarına göre, bu Tweet’inde de açıkça göründüğü gibi, yeni kulak delme küpesi onu daha da sevimli gösteriyor:
Twitter post by kimchi ; (@rauhllrh) (bağlantı)

Image credits
Header image: © Landmark/PR Photos